>>  Naujienos
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Ugdymas
     >>  Paslaugos
     >>  Veikla
     >>  Teisinė informacija
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Archyvas
     >>  Darželio daina
     >>  Galerija
     >>  Klausimai

Get Adobe Flash player

2009-2010 m. m.  >>

 

Vaikystės šventė
2010 m. gegužės 31 d.

      Gegužės 31 dieną lopšelyje-darželyje „Eglutė" vyko Vaikystės šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Auklėtojos lauko žaidimų aikšteles papuošė spalvingais balionais, drugeliais, boružėlėmis. Šventės vedantieji - berniukas Tomas (auklėtoja Kristina Liaudinskaitė), darbščioji Bitutė (auklėtoja Sonata Bubokienė) pakvietė visus vaikus linksmai praleisti laiką: palenktyniauti, pasimokyti naujų žaidimų, meno vaivorykštės aikštelėje išbandyti netradicinius piešimo būdus.
      Po visų pramogų vaikų laukė netikėtumas - į šventę atvyko Kalėdų Senelis. Jis pasveikino visus su švente, pasidžiaugė gražiu bendravimu, draugyste ir apdovanojo visus vaikučius pačiais skaniausiais pasaulyje ledais.

 vaikystes1.jpg  vaikystes2.jpg
 vaikystes3.jpg  vaikystes4.jpg

Etnokultūrinė šventė „Jurgi, atrakink žemę"
2010 m. balandžio 30 d. 

       Vos prašvitus pavasario saulutei, ugdymo įstaigoje organizuojama Jurginių šventė. Renginyje dalyvavo grupių „Boružiukai" ir „Kodėlčiukai" vaikučiai, jų tėveliai.
       Šventė vyko natūralioje aplinkoje - lauke. Vedančioji auklėtoja Birutė Kontrimienė papasakojo visiems apie Jurginių šventę, jos papročius. Vaikai dainavo, kartu su tėveliais žaidė liaudies žaidimus, klausėsi gaspadoriaus Jurgio (auklėt. Kristina Liaudinskaitė) pasakojimų apie gyvulėlius, jų ganymą, globą. Pabaigoje visi šventės dalyviai valgė kiaušinienę, juodą duoną, vaišinosi šeimininkių pagaminta gira. 

 jurgis1.jpg  jurgis2.jpg
 jurgis3.jpg  jurgis4.jpg
 

Projektas „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra"

        Nuo 2010 m. lopšelio-darželio „Eglutė" pedagogai dalyvauja projekte „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra". Programą organizuoja European Leadership institutas, finansuoja Europos socialinis fondas ir Lietuvos Respublika. Programos tikslas - komandinio darbo organizavimas, siekiant geresnės ugdymo kokybės

 Gegužė - šeimos mėnuo
2010 m. 

       Grupės „Peledžiukai" vaikučiai gegužės 6 d. parodė nuotaikingą spektakliuką „Jautukas", skirtą mamytėms ir tėveliams. Smagios, džiugios emocijos atsispindėjo tėvelių akyse ir šypsenose. 

 seimos1.jpg  seimos2.jpg
 seimos3.jpg

         Grupės „Kiškučiai" vaikai ir auklėtojos gegužės 20 d. į gražią šventinę popietę sukvietė mamas, tėčius, močiutes, senelius. Vaikučiai pasveikino jiems pačius brangiausius žmones, parodė nuotaikingą spektakliuką „Kaip lapė vilko namus užėme". Smagiai visus nuteikė linksmas vaikų ir šventės dalyvių šokis-žaidimas. 

 seimos4.jpg  seimos5.jpg
 seimos6.jpg

 

Pasakoriaus rinkimai
2010 m. balandžio 18 d.

          Jau antri metai iš eilės lopšelyje-darželyje „Eglutė" organizuojami „Pasakoriaus" rinkimai. Tikslai buvo žadinti vaikų susidomėjimą gimtąja kalba, turtinti žodyną ir žodinę raišką. Auklėtiniai tryško kūrybiniu džiaugsmu.

pasakorius1.jpg pasakorius2.jpg

 pasakorius3.jpg

 

Velykinis rytmetys
2010 m. balandžio 6 d. 

           Lopšelio-darželio „Eglutė" vaikučius aplankė Velykų bobutė ir Velykinis kiškis. Bobutė papasakojo apie Velykų papročius, kiaušinių marginimo būdus. Kiškis pakvietė vaikus dalyvauti žaidimuose ir estafetėse. Visi galėjo apžiūrėti margučių parodėlę. 

 velyk1.jpg  velyk2.jpg
 velyk3.jpg  velyk4.jpg

 

Spektaklis „Ožiukai ir gerasis vilkas"
2010 m. kovo 23 d.

          „Pelėdžiukų" (4 gr.) grupės auklėtiniai parodė lopšelio-darželio tėveliams, seneliams ir vaikučiams nuotaikingą spektakliuką. Buvo daug gerų, džiugių emocijų. Po spektaklio visi šauniai linksminosi mažųjų diskotekoje.

 oziukai.jpg

Projektas „Ar moki gražiai elgtis gatvėje?"
2010 m. kovo 19 d.

        Priešmokyklinės „Gudručių" (8 gr.) grupės vaikai parodė kitiems lopšelio-darželio vaikučiams spektaklį „Atsargiai, mašina".

 gatve1.jpg  gatve2.jpg

 

  Etnokultūrinė šventė „Duonos riekelėje - žiemkenčio kelias"
2010 m. kovo 18 d. 

         „Kiškučių" (6 gr.) gupės vaikai tėvelius ir kitus įstaigos ugdytinius pakvietė į šventinį rengininį. Jo metu vaikai susipažino su lietuvių liaudies papročiais, tradicijomis, mokėsi puoselėti pagarbą ir meilę duonai, kito žmogaus darbui. Auklėtiniai ne tik pamatė kaip kepama, bet ir ragavo šiltos, ką tik iškeptos duonos, vaišinosi gardžiu liepų medumi. 

 ziemkencio1.jpg  ziemkencio2.jpg
 ziemkencio3.jpg  ziemkencio4.jpg

 

Pavasarinė popietė su muzika
2010 m. kovo 8 d.

          Šventinį koncertą įstaigos bendruomenei padovanojo Mažeikių muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojai. Muzikos garsai atnešė pavasario gaivą ir gerą nuotaiką į visų širdis.

 popiete1.jpg 
 popiete2.jpg

 

Metodinis renginys „Kalbos ugdymo galimybės priešmokykliniame amžiuje"
2010 m. vasario 25 d.

        Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė" priešmokyklinio ugdymo komanda pateikė pranešimą ir kalbos įgūdžių praktinio tyrimo rezultatus Mažeikių rajono priešmokyklinio ugdymo pedagogams, Mažeikių viešosios bibliotekos darbuotojams ir tėveliams. Auklėtoja Laima Veselienė kartu su savo ugdytiniais pristatė nuotaikingą, žemaitišką kompoziciją su tarmiškomis dainomis, pasakojimais ir pajuokavimais. Pedagogai dalinosi patirtimi kalbinio ugdymo srityje.

 ugdymo1.jpg  ugdymo2.jpg

 

Viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą"
2010 m. vasario 15 d
.

         Grupės „Ežiukai" (5 gr.) ugdytiniai, tėvai, pedagogai nuo 2010-02-08 iki 2010-02-26 vykdė projektą „Mano šalelė - Lietuva". Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti auklėtojos Laima Veselienė ir Sandra Kneitienė pristatė lopšelio-darželio vaikų piešinių parodą „Mano gimtasis miestas", sukurtas knygeles apie Lietuvą ir gimtąjį miestą, vaikų mintis apie Lietuvą, jos Prezidentą, bei surengė viktoriną. Visi kartu pasidžiaugėme, kad gyvename čia - Lietuvoje, kad čia mūsų namai ir, kad čia laimingai šypsosi ir krykštauja vaikai.

 kazinau1.jpg  kazinau2.jpg

 

„Pusiaužiemio" šventė
2010 m. sausio 25 d.

          Pirmoji gamtos žadinimo šventė. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Nijolė Druskinienė kartu su vaikais aiškinosi, kas yra pusiaužiemis, kada jis švenčiamas, prisiminė liaudies išmintį apie orų spėjimus. Priešmokyklinio amžiaus vaikai savo žaidimais, dainomis, eilėraštukais žadino barsuką, mešką, ežiuką, bitutes...

 pusiauziemio1.jpg  pusiauziemio2.jpg

 

Akcija „Į pagalbą paukšteliams ir žvėreliams"
2010 m. sausio 16 d.

          Naudinga ir smagi išvyka lydėjo „Voveriukų" ir „Ežiukų" grupių vaikus ir jų tėvelius baltą šeštadienio rytą Tirkšlių pušyne. Tėveliai rankose laikė pilnus lauktuvių maišus badaujantiems miško gyventojams. Vaikai smalsiais veideliais nuskubėjo padėti šieno ir daržovių. Pasirūpinus paukšteliais ir žvėreliais, visų laukė smagios sportinės pramogos. Akcijos tikslas pasiteisino su kaupu - pedagogai ir tėvai parodė puikų pavyzdį, kaip galima pasirūpinti žiemojančiais gyvūnais.

 pauksteliams1.jpg  pauksteliams2.jpg
 pauksteliams3.jpg  pauksteliams4.jpg

 

Pasaulinė gyvūnų diena, išvyka į „Gyvūnų priežiūros tarnybą"
2009 m. spalio 3 d.

        Priešmokyklinių grupių vaikai, jų tėveliai aplankė gyvūnų priežiūros tarnybą. Išvykos tikslas - skatinti meilę gyvūnams, norą globoti už save silpnesnius. Vaikams ir jų tėveliams buvo puiki proga šeštadienio popietę pabūti kartu ir skanėstais bei lauktuvėmis pradžiuginti mažuosius keturkojus. Vadovas Antanas Sadauskas maloniai pakvietė sugrįžti ir kitais metais.

 gyvunai1.jpg  gyvunai2.jpg

                                                             gyvunai1.jpg

sprendimas: meikita.lt