>>  Naujienos
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Teisinė informacija
     >>  Veikla
     >>  Paslaugos
     >>  Ugdymas
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Archyvas
     >>  Klausimai

Get Adobe Flash player

9 grupė „Pinokiai  >>
Priešmokyklinio amžiaus grupė 

9 gr. ,,PINOKIAI"

Vaikų amžius 6m.-7m.

Grupėje dirbančios pedagogės: Nijolė Druskinienė ir Vita Mažeikienė

Auklėtojų padėjėja Albina Dilbitienė

 

                                                                 Šiam darželyje nuo seno

                                                                 Daug „Pinokių“ čia gyvena.              

                                                                 Jiems visiems darbeliai rūpi:

                                                                 Tyrinėt, skaičiuot, svajot,

                                                                 Kažką naujo sužinot.

                                                                 Jei šią grupę tu lankysi,

                                                                 Mokyklėlę greit išvysi.

 

 

 

 

Išvyka į policiją

                      Spalio 5 d. lankėmės Mažeikių rajono policijos komisariate. Čia mus pasitiko pareigūnė Audronė Jurdonaitė – Ostrauskienė, kuri pakvietė mus į saugaus eismo klasę pasimokyti saugaus eismo kelyje. Išklausę pareigūnės patarimų ir pamokymų, patys vaikiškais elektromobiliais bandėme važiuoti, laikantis taisyklių. Policijos  muziejuje turėjome galimybę susipažinti su jos istorija. Dovanų gavome knygutes “Būk saugus kelyje” - su svarbiausiomis saugaus elgesio kelyje taisyklėmis.

 

IMG_0082.jpg
IMG_0069.jpg

 

 

 

 

 

Linksmi, laimingi ir pailsėję – MES GRĮŽOME!

 

Rudenėlis po vasaros į darželį paskutinį kartą sukvietė „Pinokių“ šeimyną. Vaikai su džiugesiu akyse skubėjo susitikti su visą vasarą nematytais draugais. Ugdytinius pasitiko atnaujinta grupės aplinka, atitinkanti jų poreikius ir interesus bei integruotas mokymosi priemonių komplektas OPA-PA, kurio dėka priešmokyklinukai leisis į pažintinę kelionę. Sėkmės!

 

IMG_0205.jpg
IMG_0201.jpg

 

 

Ruduo parke

Neįsivaizduojame rudens be pasivaikščiojimo parke. Tad rugsėjo 20 d. vykome į Melioratorių gatvės parką. Rudenį parkas pasipuošia daugybe gražiausių spalvų ir skamba krūvomis čežančių lapų. Ruduo parke įkvepia kurti, atrasti, pažinti. Vaikai ieškojo spalvų ir „spalvino“ drugelį, paukštelį ir net patį rudeninį lapą ne tradicinėmis piešimo priemonėmis, o rudeniu. Fotografijose įamžinome vaikų kartu su rudeniu nuspalvintus piešinėlius. Grįžę rudeniniais darbeliais pasipuošėme grupės drabužinę.

IMG_0216.jpg
IMG_0265.jpg

 

Aktyvus poilsis – svarbus dienos režimo punktas

Žinodami, kad vaikų ugdymui ypač reikalingas judėjimas, kiekvieną dieną pradedame linksma mankšta, skambant nuotaikingai muzikai, pasivaikščiojimų metu siekiame suaktyvinti vaikus judria veikla. Rugsėjo 16-22 dienomis dalyvavome Europos judriosios savaitės renginiuose: edukacinėse valandėlėse, akcijose „Apibėk darželį“, „Diena be automobilio“. Vykome į „Gabijos“ gimnazijos stadioną pasivažinėti dviračiais ir paspirtukais. Iškyloje į Melioratorių gatvės parkelį išbandėme visus ten esančius sportinius įrenginius. Aktyvios savaitės dėka pasisėmėme energijos bei geros nuotaikos.

IMG_02092.jpg
IMG_00086.jpg

 

Pinokiai“ „Žiburėlyje“

 

Rugsėjo 29 d., penktadienį, „Pinokiai“ rinkosi į grupę kaip ir kiekvieną dieną. Tačiau tądien jų nuotaika buvo ypatingai gera, nes jų laukė išvyka į „Žiburėlio“ pradinę mokyklą. Buvome pakviesti į Rudenėlio šventę. Mūsų laukė kelionė po Žiburiukų Rudeniukų šalį, kur teko atlikti įvairiausias užduotis, pademonstruoti savo sumanumą bei sugebėjimus. Šventė baigėsi apdovanojimais bei vaišėmis. Kviečiame pasidžiaugti renginio akimirkomis.

 

0222.jpg

 

 

sprendimas: meikita.lt