>>  Naujienos
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Teisinė informacija
     >>  Veikla
     >>  Paslaugos
     >>  Ugdymas
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Archyvas
     >>  Klausimai

Get Adobe Flash player

9 grupė „Pinokiai  >>
Priešmokyklinio amžiaus grupė 

9 gr. ,,PINOKIAI"

Vaikų amžius 6m.-7m.

Grupėje dirbančios pedagogės: Nijolė Druskinienė ir Vita Mažeikienė

Auklėtojų padėjėja Albina Dilbitienė

 

                                                                 Šiam darželyje nuo seno

                                                                 Daug „Pinokių“ čia gyvena.              

                                                                 Jiems visiems darbeliai rūpi:

                                                                 Tyrinėt, skaičiuot, svajot,

                                                                 Kažką naujo sužinot.

                                                                 Jei šią grupę tu lankysi,

                                                                 Mokyklėlę greit išvysi.

 

 

 

 

 

Viešnagė mokykloje

                      Gruodžio 6 d. “Žiburėlio” pradinėje mokykloje buvo organizuota atvirų durų diena. Jos metu ugdytiniai ir jų tėveliai turėjo puikią galimybę susipažinti su mokyklos aplinka, stebėti pamokas, pabendrauti su būsimų pirmokų mokytojomis, rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Džiaugiamės geranorišku mokyklos bendruomenės bendradarbiavimu.

 

0622.jpg049.jpg

 

 

 

Valgyk sveikai – gyvenk ilgai“

„Žiburėlio“ pradinės mokyklos 4a ir 4b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Virginijos Gromakovienės ir Raimondos Česnauskienės, šiais mokslo metais vykdo projektą „Sveikuolių mokyklėlė“. Lapkričio 16 d. ir mes buvome pakviesti dalyvauti sveikuolių dienoje, kurios devizas „Valgyk sveikai – gyvenk ilgai“. Atlikdami įvairias užduotis  pasitikrinome savo žinias apie sveiką mitybą. Dalyvavome vaisių ir daržovių degustacijoje. Nuo šiol dar labiau atkreipsime dėmesį į tai, kuo maitinamės, ką geriame. Ačiū mokytojoms, jų mokiniams (buvusiems ugdytiniams)  už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

IMG_0086.jpg
IMG_00524.jpg

 

 

Svečiuose - įstaigoje dirbančios specialistės

Kiekvieno mėnesio kas antrą penktadienį grupėje lankosi įstaigoje socialinė pedagogė Indrė L. ir psichologė Indrė J., kurios vaikams organizuoja edukacinius užsiėmimus įvairiausiomis temomis. Šįkart skaitė terapinę pasaką ,,Marčius ir ranka muštukė‘‘. Išklausę pasakos, vaikai piešė savo rankas, rašė savo vardą ir vardino gerus darbus, kuriuos atlieka jų rankos. Ugdytiniai turi pakankamai žinių viena ar kita tema, tačiau realiame gyvenime jos kartais „išgaruoja“.

 

135.jpg
1432.jpg

 

 

 

 

 

Atradome dinozaurus !!!

 

Dėka grupės ugdytinio Gusto. Šešiametis Gustas – žingeidus vaikas nuo pat mažens: visa ką slepia gamtos prieglobstis, jam yra įdomu. Tuo „užkrėtė“ ir savo mažesnį brolį.  Tad nuo lapkričio 8 d. kviečiame aplankyti brolių surengtą darbų parodą apie dinozaurus, kuri vyksta įstaigos pirmo aukšto pagrindiniame koridoriuje.

 

IMG_0311.jpg
IMG_0307.jpg

 

Pyragų diena darželyje

Tradiciškai lapkričio mėnesį visoje Lietuvoje įsibėgėja akcija „Pyragų diena“, kurios metu visi raginami savo įstaigose kepti pyragus ir juos parduoti, o surinktas lėšas paaukotiIr mes darželyje lapkričio 6 dieną įstaigos etnokultūrinės darbo grupės iniciatyva skelbėme Pyrago dieną. Tik tėvelių iškeptų ir atneštų pyragų nepardavinėjome, o gardžiais ir kvapniais jų gabalėliais dalinomės su grupės draugais. Nuoširdžiai dėkojame  Dovydo, Meidos, Gabrieliaus bei Enrikos mamoms ir jų vaikams, palaikiusiems  šią gražią iniciatyvą. Teįsižiebia noras dalintis, bendrauti.

 

IMG_0250.jpg
IMG_02492.jpg

 

Spalio 25 d. grupėje vyko susitikimas ne tik su tėveliais, bet ir su būsimomis pradinių klasių mokytojomis. Susitikimas prasidėjo vaikų pasirodymu, kurio metu jie demonstravo savo meninius gebėjimus. Po to tėvai jiems rūpimais klausimais turėjo progos pabendrauti su „Žiburėlio“ pradinės mokyklos pedagogėmis Raimonda Česnauskiene ir Virginija Gromakoviene, įstaigoje dirbančiais specialistais: logopede Modesta Miliauskiene, psichologe Indre Jurevičiūte, soc. pedagoge Indre Ligeikyte. Tėvams buvo pateiktas mokslo metų pradžios ugdytinių pasiekimų ir gebėjimų įvertinimas. Taip pat aptarti kiti aktualūs klausimai.

 

IMG_0192.jpg
IMG_01942.jpg

 

Penktadienis – pramogų diena


                    Spalio 20 d. pramogavome šalia darželio esančių daugiabučių kieme, vaikų žaidimų aikštelėje, kur mėgavomės grynu oru, rudenėjančia gamta, išliejome energiją. Grįžę į grupę spalvinome „rudenį“- dažėme parsineštus medžių lapus. Vaikams labai patiko, nes jiems spalvinti ir šiaip įdomu, o kai spalvinimo objektas toks neįprastas!.. Bet užteks kalbų, pasigrožėkime akimirkomis...

 

 

IMG_0155.jpg
IMG_0147.jpg

 

 

 

 

Edukacinė valandėlėMokomės rūšiuoti“

                           Spalio 24 d. surengta aplinkosaugos valandėlė priešmokyklinio amžiaus vaikams. Svečiuose apsilankė Telšių regiono atliekų tvarkymo centro specialistė Eglė Sakalauskaitė ir su ugdytiniais kalbėjosi apie šiukšlių rūšiavimą. Vaikai gavo ne tik vertingų pamokymų, kaip ką daryti, kad žemė mums padėkotų, bet buvo paskatinti ir patys pasisakyti, kaip sekasi rūšiuoti patiems. Už aktyvų dalyvavimą ugdytiniai buvo apdovanoti užrašų knygutėmis „Verta rūšiuoti“.

 

 

IMG_0186.jpg
IMG_0182.jpg

 

 

 

Išvyka į policiją

                      Spalio 5 d. lankėmės Mažeikių rajono policijos komisariate. Čia mus pasitiko pareigūnė Audronė Jurdonaitė – Ostrauskienė, kuri pakvietė mus į saugaus eismo klasę pasimokyti saugaus eismo kelyje. Išklausę pareigūnės patarimų ir pamokymų, patys vaikiškais elektromobiliais bandėme važiuoti, laikantis taisyklių. Policijos  muziejuje turėjome galimybę susipažinti su jos istorija. Dovanų gavome knygutes “Būk saugus kelyje” - su svarbiausiomis saugaus elgesio kelyje taisyklėmis.

 

IMG_0082.jpg
IMG_0069.jpg

 

 

 

 

 

Linksmi, laimingi ir pailsėję – MES GRĮŽOME!

 

Rudenėlis po vasaros į darželį paskutinį kartą sukvietė „Pinokių“ šeimyną. Vaikai su džiugesiu akyse skubėjo susitikti su visą vasarą nematytais draugais. Ugdytinius pasitiko atnaujinta grupės aplinka, atitinkanti jų poreikius ir interesus bei integruotas mokymosi priemonių komplektas OPA-PA, kurio dėka priešmokyklinukai leisis į pažintinę kelionę. Sėkmės!

 

IMG_0205.jpg
IMG_0201.jpg

 

 

Ruduo parke

Neįsivaizduojame rudens be pasivaikščiojimo parke. Tad rugsėjo 20 d. vykome į Melioratorių gatvės parką. Rudenį parkas pasipuošia daugybe gražiausių spalvų ir skamba krūvomis čežančių lapų. Ruduo parke įkvepia kurti, atrasti, pažinti. Vaikai ieškojo spalvų ir „spalvino“ drugelį, paukštelį ir net patį rudeninį lapą ne tradicinėmis piešimo priemonėmis, o rudeniu. Fotografijose įamžinome vaikų kartu su rudeniu nuspalvintus piešinėlius. Grįžę rudeniniais darbeliais pasipuošėme grupės drabužinę.

IMG_0216.jpg
IMG_0265.jpg

 

Aktyvus poilsis – svarbus dienos režimo punktas

Žinodami, kad vaikų ugdymui ypač reikalingas judėjimas, kiekvieną dieną pradedame linksma mankšta, skambant nuotaikingai muzikai, pasivaikščiojimų metu siekiame suaktyvinti vaikus judria veikla. Rugsėjo 16-22 dienomis dalyvavome Europos judriosios savaitės renginiuose: edukacinėse valandėlėse, akcijose „Apibėk darželį“, „Diena be automobilio“. Vykome į „Gabijos“ gimnazijos stadioną pasivažinėti dviračiais ir paspirtukais. Iškyloje į Melioratorių gatvės parkelį išbandėme visus ten esančius sportinius įrenginius. Aktyvios savaitės dėka pasisėmėme energijos bei geros nuotaikos.

IMG_02092.jpg
IMG_00086.jpg

 

Pinokiai“ „Žiburėlyje“

 

Rugsėjo 29 d., penktadienį, „Pinokiai“ rinkosi į grupę kaip ir kiekvieną dieną. Tačiau tądien jų nuotaika buvo ypatingai gera, nes jų laukė išvyka į „Žiburėlio“ pradinę mokyklą. Buvome pakviesti į Rudenėlio šventę. Mūsų laukė kelionė po Žiburiukų Rudeniukų šalį, kur teko atlikti įvairiausias užduotis, pademonstruoti savo sumanumą bei sugebėjimus. Šventė baigėsi apdovanojimais bei vaišėmis. Kviečiame pasidžiaugti renginio akimirkomis.

 

0222.jpg

 

 

sprendimas: meikita.lt