>>  Naujienos
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Teisinė informacija
     >>  Veikla
     >>  Paslaugos
     >>  Ugdymas
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Archyvas
     >>  Klausimai

Get Adobe Flash player

6 grupė „Kiškučiai  >>

 

Ikimokyklinio amžiaus grupė 

6 gr. „KIŠKUČIAI" 

Vaikų amžius 3m. - 4m. 

Grupėje dirbančios pedagogės: Laima Drungilienė ir Elena Poškauskienė

Auklėtojų padėjėja Sigita Girdvainė

                  Etninė kultūra - tai ilgaamžė mūsų senolių patirtis, kuri perduodama iš kartos į kartą. Senovės tradicijos padeda nepamiršti tautos šaknų. Dirbdami etnokultūrine kryptimi, žaisdami lietuvių liaudies žaidimus, dainuodami lietuviškas dainas, sekdami pasakas, taikydami patarles, priežodžius, mįsles, stebėdami gamtą, realiame gyvenime mes išlaikome tautos paveldą. Etninė kultūra lavina vaiko vaizduotę, žadina šiltus jausmus savo tarmei, skatina formuotis tautinei savimonei ir skatina vaiko kompetencijų plėtrą ir padeda ugdyti vaiko bendrąsias kompetencijas. 

 

Mano augintinis

 

               Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną su grupės ugdytiniais kalbėjome apie  gyvūnų priežiūrą, jų globą. Vaikai pasakojo apie savo augintinius. Tėvelių geranoriškumo dėka grupėje surengėme foto parodą „Mano augintinis“. Ačiū tėveliams, prisidėjusiems prie mūsų sumanymo įgyvendinimo.

 

201710163884.jpg

 

 

 Gėlių šventė

 

                     Spalio  5 d. grupės ugdytiniai dalyvavo Rudenėlio šventėje. Pasipuošę gėlių karūnėlėmis vaikai šoko, dainavo, žaidė žaidimus. Visiems buvo linksma, smagu. Dėkojame tėveliams už pagalbą ruošiantis šventei, už sugaištą laiką gaminant karūnėles. Jūsų pagalbos ir rūpesčio dėka vaikai buvo patys gražiausi :) Ačiū.

 
DSC06842.jpg
DSC06845.jpg
  
 
 
 
                                                   Smagu naujoje grupėje                                                                                                                                                        

 

                      Vėl rugsėjis ir vėl klega vaikų balsai. „Kiškučiai“ po truputį apsipranta naujoje grupėje, vadina save dideliais, nes jau perėjo iš lopšelio į darželio grupę :)   Aukit, mažieji mūsų ugdytiniai, džiaukitės vaikystės dovanojamais atradimais. Puikių įspūdžių, gerų emocijų sužinant, atrandant  kasdien vis kažką naujo.   

 

201709083790.jpg

                  

sprendimas: meikita.lt