>>  Naujienos
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Teisinė informacija
     >>  Veikla
     >>  Paslaugos
     >>  Ugdymas
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Archyvas
     >>  Klausimai

Get Adobe Flash player

1 grupė „Kačiukai  >>
Ankstyvojo amžiaus grupė

1 gr. ,,KAČIUKAI"

Vaikų amžius 1,5m-3m.

Grupėje dirbančios pedagogės: Lina Bružienė  ir Jovita Skerienė

Auklėtojų padėjėja Bronislava Sereikienė

 

Truputį išdykę,
Smalsūs, išradingi.
Na, atspėk, kuo mes vardu...
Aha, aha, „Kačiukai“ 

                              Grupės pedagogų vaidmuo – padėti vaikams susivokti šiame pasaulyje, suteikti saugumo jausmą, tenkinti jo poreikius, skatinti ugdymą(si), o visa kita nuveiks pats vaikas.

 

 

 

 

Pramoga „Siūlai, siūlai...“

 

Penktadienį, gruodžio 1-ąją  ugdytiniai sulaukė svečių. Mus aplankė Beno močiutė ir parodė, iš kur atsiranda šiltos vilnonės kojinės ir pirštinės, stebėjome mezgimą, vijome siūlus, linksmai leidome laiką žaisdami, šokdami liaudies ratelį „Siūlai, siūlai susivykit“. Močiutė pamokė žaidinimų, mylavimų, kykavimų, o mes jai plojome katučių, dainavome lopšinę, kol močiutėlė  užsnūdo. Tada vaikai jai nupiešė įvairiaspalvių siūlų ir padovanojo atsiminimui savo piešinius. Vaišinomės močiutės atneštu „pyragėliu“.

 

ALIM3975.jpg
ALIM3972.jpg

Mokausi sportuoti

Judrieji žaidimai- pagrindinė vaikų sveikatos stiprinimo ir fizinio ugdymo priemonė. Vaikai mokosi derinti judesius pagal reikiamą tempą, koordinuoja savo elgesį, reaguoja į garsinius signalus, žaidžia gyvai, linksmai, emocingai. Vaikams įdomi sportinė atributika ir inventorius.

 

ALIM3910.jpg
ALIM3906.jpg

 

 

 

Dėkojame Armino tėveliams, kad padovanojo grupės vaikams kilimėlius su gatvės  keliais. Mašinų keliais domisi netik berniukus, bet ir mergaites. Visi važiuoja kelio trasomis ir netik mašinomis. Vaikai grupėje nusiteikę bandyti, atrasti, pažinti ir judėti. 

 

ALIM3884.jpg
ALIM3879.jpg

 

 

 

Krenta lapai

 

Kai už lango auksaspalvis ruduo nedžiugina palankiu oru pasivaikščiojimams, mes randame smagių pramogų grupėje. Šį kartą rudenėlis atkeliavo į „Kačiukų“ grupę: pribyrėjo klevo lapų...Atsikėlę po pietų miegelio, skubėjome klevo lapų takeliu, kalbinome mus aplankiusį „pelėdžiuką“.

 

IMG_6737.jpg

 

Rudens gėrybių metas

 

                      Pirmąją spalio savaitę vaikai susipažino su daržovėmis, vaisiais ir kitomis rudens gėrybėmis, kurias ragavo, lietė, girdėjo ar regėjo skaitomos pasakos paveikslėliuose. Vaikams smagu buvo žaidžiant rauti , tarkuoti morkas ir patiems pabūti roputėmis. Stebėti grupėje krintančius klevo lapus, kuriuos prisirinkome pasivaikščiojimo lauke metu. Suskubome paragauti ir įvairių atsineštų gėrybių skonių: obuolių, kriaušių, moliūgo, vynuogių. Stebėjome, kaip burokėlis nudažo vandenuką ir mūsų pirštelius, štampavome juo ant popieriaus lapo. Penktadienį visi vaišinomės obuolių pyragu ir šviežiomis obuolių sultimis.

                      Kiek daug visko galima nuveikti spalvotąjį rudenį.

 

 

IMG_6684.jpg
IMG_6631.jpg

 

 

 

 

 

Sveiki atvykę!

Atėjęs ruduo sukvietė naujus vaikus ir į lopšelio grupes. „Kačiukų“ grupės ugdytiniai pamažu apsipranta su naujais žaislais, auklėtojomis ir naujais draugais. Oi, kiek dar visko laukia patirti, atrasti, pamatyti...Sėkmės tame atradimų kelyje!

 

image1.jpg
image1-(1).jpg

 

 

 

 

 

 

 

sprendimas: meikita.lt