LT    |    EN    |    Pritaikyta neįgaliesiems
     >>  Naujienos
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Teisinė informacija
     >>  Veikla
     >>  Paslaugos
     >>  Ugdymas
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Archyvas
     >>  Klausimai
3 grupė „Voveriukai  >>

 Ikimokyklinio amžiaus grupė

3 gr. ,,VOVERIUKAI"

Vaikų amžius 5m.-6m.

Grupėje dirbančios pedagogės: Sandra Kneitienė ir Rasa Januškevičienė

Auklėtojų padėjėja Sonata Butnoriutė


          ,,Voveriukai" - grupė, dirbanti ekologine kryptimi. Mes - gamtos vaikai, todėl turime išmokti ją mylėti, saugoti, puoselėti, draugauti su ja, pasinaudoti visomis jos teikiamomis dovanomis ir džiaugsmais. Vaikystėje įgytas pažinimo troškimas lydės žmogų per visą gyvenimą, nes žmogus būdamas gamtos dalis, atsako už gamtos išsaugojimą. O mūsų, suaugusiųjų, pareiga yra padėti mažajai asmenybei kaupti patirtį, savo mintimis, jausmais nuolat praturtinti vaiką veikiantį informacinį srautą. 

 

 

 

                               

 

 

Draugystė su knyga

 

Žaidimas – pagrindinė ikimokyklinio amžiaus vaiko veikla. Labai mėgstama vaiko veikla gali tapti ir skaitymas. Nesvarbu, kokio amžiaus vaikas, skaitymas kartu, tai dar viena galimybė su juo pabendrauti. Stebėjimai rodo, kad vaikai, kuriems buvo daug skaitoma nuo kūdikystės, sugeba geriau sukaupti dėmesį, greičiau pradeda kalbėti, turtingesnė jų vaizduotė, platesnis žodynas, sėkmingesni mokykloje. Siekiant grąžinti knygą į vaiko gyvenimą, grupėje pasirinkome projektą „Kalbos pažinimo takeliu“. Draugystei su knyga  įsirengėme biblioteką, kur ugdytiniai turės galimybę tyrinėti įvairaus turinio knygeles ir įgyti labai svarbių gebėjimų: klausyti (ir išklausyti) bei susikaupti.

Ačiū soc. pedagogei Indrei už bendradarbiavimą.

 

Nuotrauka2411.jpg
Nuotrauka2416.jpg

 

 

 

 

Kūrybiniai žaidimai

 

Visi nori turėti draugų. Aktyviai veikdami žaidybinėse situacijose, vaikai kuria, išreiškia save, bendrauja su bendraamžiais, suaugusiais, siūlo idėjas. Tobulėjant kalbai, kontaktų daugėja. Berniukai buriasi į grupes, vadovaudamiesi ne emocijomis, o bendrais interesais. Mergaitės dažniau draugauja poromis, jų santykiai patikimesni. Bendri žaidimai, pasirinkta veikla, patirtos emocijos daro didelį poveikį ikimokyklinukų asmenybės vystymuisi.

 

Nuotrauka2384.jpg
Nuotrauka2360.jpg

 

 

Sveiki sugrįžę!

 

Įvairiaspalviai gėlynų žiedai ir sunokę sode vaisiai šnibžda, jog atėjo ruduo. Pailsėję ir paūgėję grupės „Voveriukai” vaikai naujuosius mokslo metus pradėjo smagiomis nuotaikomis, nusiteikę žaisti, bendrauti, sportuoti, tyrinėti, kurti, išreikšti save.

Linkime ugdytiniams ir tėveliams gražių ir prasmingų mokslo metų!

 

DSC05297.jpg

 

 

 

sprendimas: meikita.lt