LT    |    EN    |    Pritaikyta neįgaliesiems
     >>  Naujienos
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Ugdymas
     >>  Paslaugos
     >>  Veikla
     >>  Teisinė informacija
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Archyvas
     >>  Darželio daina
     >>  Galerija
     >>  Klausimai
Naujienos  >>

          

Žibintų šventė

            Nepabūgę darganoto oro vėlyvą gruodžio 4 d. vakarą ugdytiniai su tėveliais rinkosi įstaigos kieme į Žibintų šventę. Daugiau skaitykite: Ugdymas - Etnokultūrinis ugdymas 

:)

plačiau >>
Žibintų šventė

            Žibintų šventė – būdas visus suartinti, uždegti šiltas ugneles ir padovanoti sau ir kitiems nuostabių akimirkų. Tad gruodžio 4 d. 16.45 val. visus ugdytinius drauge su tėveliais kviečiame į ŽIBINTŲ ŠVENTĘ. Šventė vyks lauke,Tikimės,  kad  oro sąlygos bus mums palankios. Laukiame Jūsų.

plačiau >>
Sveikatiada
           

Nacionalinis projektas „Sveikatiada“

Šiais mokslo metais mūsų darželis prisijungė prie nacionalinio projekto „Sveikatiada“. Projektas „Sveikatiada“ – socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokymo įstaigų bendruomenėse.

Projekto tikslas – ugdyti jaunąją kartą , neturinčią sveikatos problemų ir gebančią formuoti savo gyvenimo būdą atliekant informuotus sprendimus mitybos bei fizinio aktyvumo klausimais.

 

plačiau >>
Laviname vaikus išmaniai
           

Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogai  savo darbe be tradicinių metodų  naudoja interaktyvią  animacinę multimedijos priemonę „SaulyTUČIAI". Filmukai-pasakėlės skirtos 3-4 metų amžiaus vaikams. Jos įtraukia ugdytinius į įdomius struktūrizuotus užsiėmimus.

Pasakėlės pateikiamos itin patraukliais siužetais, todėl savo teigiama įtaka vaiko raidai pranoksta tradicines ugdymo priemonės. Vaikams tokie filmukai leidžia pažinti pasaulį, jį stebėti, pačiam fantazuoti ir kurti. Vien tik nupiešti statiški objektai vaikų nedomina, nes net ir menkiausias judesys kviečia čia pat dalyvauti, įsijausti į rodomo filmuko siužetą. Ši priemonė leidžia ne tik ugdyti pagrindinius vaikų įgūdžius: kalbą, pažinimą, meninę veiklą, bet ir smagiai praleisti laiką. Nuotraukas galite pamatyti Galerijoje

 

plačiau >>
Tėvų žiniai

            Tėvelių žiniai. Nuo rugsėjo pirmosios, užtikrinant Jūsų vaikų saugumą, draudžiama važiuoti į įstaigos teritoriją. Stebėkite ženklus. Prašome NEUŽSTATYTI ĮVAŽIAVIMO, nes tai trukdo aptarnaujančiam transportui (maisto produktų pristatymui, šiukšlių išvežimui, darbuotojų transportui ir t.t.) Dekojame už supratingumą.

 

plačiau >>
Tėvelių žiniai

            Gerb. Tėveliai, saugaus vaiko elgesio ir savisaugos įgūdžių ugdymas yra sistemingas ir nuoseklus mūsų darželyje vykdomas procesas. Siekiant užtikrinti vaikų saugumą lauko erdvėse nuo 9.30 val iki 16.30 val. bus užrakinami mažieji įėjimo į įstaigą varteliai Šituo metu į įstaigos teritoriją galima patekti pro pagrindinius vartus.

                                    Tikimės Jūsų palaikymo ir supratingumo.

 

plačiau >>
Informacija tėveliams
 

2018-2019 mokslo metais įstaigos darbo laikas nesikeičia (7.30 val. - 18.00 val.)

Budinti - 5 grupė ,,Ežiukai". Grupės darbo laikas:

nuo 6.30 val. iki 7.30 val. ir nuo 18.00 val. iki 18.30 val.

 

(Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu 8 61840267)

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas 2017 m. birželio mėn.    

plačiau >>
sprendimas: meikita.lt