LT    |    EN    |    Pritaikyta neįgaliesiems
     >>  Naujienos
     >>  Renginiai, išvykos
     >>  Ugdymas
     >>  Paslaugos
     >>  Veikla
     >>  Teisinė informacija
     >>  Struktūra ir kontaktai
     >>  Bendradarbiavimas
     >>  Archyvas
     >>  Darželio daina
     >>  Galerija
     >>  Klausimai
Naujienos  >>
                    

 

KŪRYBINIŲ  DARBŲ PARODA 

,,PAPUOŠALŲ  SKRYNELĖ“


        Kviečiame  dalyvauti  Mažeikių lopšelyje-darželyje ,,Eglutė“  organizuojamoje vaikų ir tėvų  kūrybinių darbų parodoje, skirtoje Vasario 16-ąjai  (Valstybės atkūrimo dienai).

        Pagrindinis parodos akcentas: trys mūsų valstybinės vėliavos spalvos (geltona, žalia ir raudona).

         Parodoje kviečiame eksponuoti įdomius, kūrybiškus rankų darbo kūrinius: sages, karolius, įvairius mezginius, plaukų papuošalus, apyrankes, gintaro paveiksliukus ir t.t.

        Tikimės, kad gamindami šiuos darbelius vaikai su tėvais bendraus, aiškinsis, ką mums, lietuviams, reiškia geltona, žalia, raudona spalvos. Juk taip nuo mažų dalykų, pamažu ir ugdomas patriotiškumas, mažose širdelėse užgimsta meilė gimtajam kraštui. Tikimės, kad ir vaikai supras, jog geltona, žalia ir raudona – pačios  artimiausios spalvos lietuvio širdžiai.

       Paroda veiks nuo vasario 11 iki vasario  22 d.  įstaigos koridoriuje.

 

Etnokultūrinės veiklos darbo grupė

128.jpg

 

    

      

Nauja skiltis
           

Šypsokitės, rūpinkitės sveikata, nes ją lemia ne likimas, o mūsų indėlis į save.

 

Maloniai kviečiame aplankyti puslapį  VAIKŲ SVEIKATA . (Ieškokite Paslaugos – Vaikų sveikata).

Čia rasite informacijos apie sveikatą, apie  vykdomą veiklą  lopšelyje-darželyje.  Šiais  metais  didesnis dėmesys bus skiriamas šioms  veikloms: 

  • Sveika mityba ir nutukimo prevencija.

  • Ėduonies profilaktika ir asmens higiena.

  • Užkrečiamųjų ligų profilaktika.

  • Rankų higiena.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  Romana Daubarienė.

 

 

plačiau >>
Sveikatiada
           

Nacionalinis projektas „Sveikatiada“

Šiais mokslo metais mūsų darželis prisijungė prie nacionalinio projekto „Sveikatiada“. Projektas „Sveikatiada“ – socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokymo įstaigų bendruomenėse.

Projekto tikslas – ugdyti jaunąją kartą , neturinčią sveikatos problemų ir gebančią formuoti savo gyvenimo būdą atliekant informuotus sprendimus mitybos bei fizinio aktyvumo klausimais.

 

plačiau >>
Laviname vaikus išmaniai
           

Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogai  savo darbe be tradicinių metodų  naudoja interaktyvią  animacinę multimedijos priemonę „SaulyTUČIAI". Filmukai-pasakėlės skirtos 3-4 metų amžiaus vaikams. Jos įtraukia ugdytinius į įdomius struktūrizuotus užsiėmimus.

Pasakėlės pateikiamos itin patraukliais siužetais, todėl savo teigiama įtaka vaiko raidai pranoksta tradicines ugdymo priemonės. Vaikams tokie filmukai leidžia pažinti pasaulį, jį stebėti, pačiam fantazuoti ir kurti. Vien tik nupiešti statiški objektai vaikų nedomina, nes net ir menkiausias judesys kviečia čia pat dalyvauti, įsijausti į rodomo filmuko siužetą. Ši priemonė leidžia ne tik ugdyti pagrindinius vaikų įgūdžius: kalbą, pažinimą, meninę veiklą, bet ir smagiai praleisti laiką. Nuotraukas galite pamatyti Galerijoje

 

plačiau >>
Tėvų žiniai

            Tėvelių žiniai. Nuo rugsėjo pirmosios, užtikrinant Jūsų vaikų saugumą, draudžiama važiuoti į įstaigos teritoriją. Stebėkite ženklus. Prašome NEUŽSTATYTI ĮVAŽIAVIMO, nes tai trukdo aptarnaujančiam transportui (maisto produktų pristatymui, šiukšlių išvežimui, darbuotojų transportui ir t.t.) Dekojame už supratingumą.

 

plačiau >>
Tėvelių žiniai

            Gerb. Tėveliai, saugaus vaiko elgesio ir savisaugos įgūdžių ugdymas yra sistemingas ir nuoseklus mūsų darželyje vykdomas procesas. Siekiant užtikrinti vaikų saugumą lauko erdvėse nuo 9.30 val iki 16.30 val. bus užrakinami mažieji įėjimo į įstaigą varteliai Šituo metu į įstaigos teritoriją galima patekti pro pagrindinius vartus.

                                    Tikimės Jūsų palaikymo ir supratingumo.

 

plačiau >>
Informacija tėveliams
 

2018-2019 mokslo metais įstaigos darbo laikas nesikeičia (7.30 val. - 18.00 val.)

Budinti - 5 grupė ,,Ežiukai". Grupės darbo laikas:

nuo 6.30 val. iki 7.30 val. ir nuo 18.00 val. iki 18.30 val.

 

(Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu 8 61840267)

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas 2017 m. birželio mėn.    

plačiau >>
sprendimas: meikita.lt